Kapacita hotela je 51 lôžok.

Kapacita hotela je 51 lôžok s možnosťou prístelky v komfortne zariadených a moderných izbách a v piatich apartmánoch. Zaujímavosťou sú izby s veľkou terasou (Premium), ktoré ponúkajú panoramatický výhľad priamo na jazero. Všetky izby sú nefajčiarske. Svoj komfort si tu určite nájdu rodinky s deťmi, či obchodne cestujúci, ktorí potrebujú relax. Hotelovým hosťom poskytujeme wi-fi pripojenie, župan a papučky na izbe, bezplatné parkovisko, raňajky formou švédskych stolov a celodenný vstup do hotelového wellness za zvýhodnenú cenu. Hotel je bez výťahu.Ponuka izieb

--

Izba Classic

**

Priestranná, svetlá izba s vkusným zariadením a výhľadom na prírodu. V izbe je manželská posteľ s možnosťou jednej prístelky. Izba je vybavená WC, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, TV/LCD, telefónom, minibarom, županom, papučkami a hotelovou kozmetikou. Bezplatné wifi pripojenie v spoločných priestoroch.

Izba Premium

***

Priestranná, svetlá izba s vkusným zariadením a výhľadom na jazero a vlastným balkónom s lehátkom. V izbe je manželská posteľ s možnosťou jednej prístelky. Izba je vybavená WC, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, TV/LCD, telefónom, minibarom, županom, papučkami a hotelovou kozmetikou. Bezplatné wifi pripojenie v spoločných priestoroch.

Apartmán Classic

**

Apartmán pozostáva zo spálne, obývačky, WC, kúpelne so sprchovacím kútom a predsienky. Je vybavený telefónom, minibarom, TV/LCD, županom, papučkami a hotelovou kozmetikou. Bezplatné wifi pripojenie v spoločných priestoroch.

Apartmán Premium

***

Apartmán s výhľadom na jazero pozostáva zo spálne, obývačky, WC, kúpelne so sprchovacím kútom, predsienky a vlastnej terasy s lehátkom. Je vybavený telefónom, minibarom, TV/LCD, županom, papučkami a hotelovou kozmetikou. Bezplatné wifi pripojenie v spoločných priestoroch.
Fotogaléria

something about us

Ubytovanie

Kapacita hotela je 51 lôžok s možnosťou prístelky v komfortne zariadených a moderných izbách a v piatich apartmánoch. Zaujímavosťou sú izby s veľkou terasou (Premium), ktoré ponúkajú panoramatický výhľad priamo na jazero. Všetky izby sú nefajčiarske. Svoj komfort si tu určite nájdu rodinky s deťmi, či obchodne cestujúci, ktorí potrebujú relax. Hotelovým hosťom poskytujeme wi-fi pripojenie, župan a papučky na izbe, bezplatné parkovisko, raňajky formou švédskych stolov a voľný vstup do hotelového bazénu a vírivky.

Ubytovanie v číslach

  • 20
  Počet izieb

  Hotel Vinnay *** ponúka 20 izieb.

  • 51
  Počet lôžok

  Kapacita hotela je 51 lôžok.