Svadba v hoteli Vinnay***

Milí hostia, Tento deň je jedným z najdôležitejších dní Vášho života. Spomienky naň si uchováte po celý život. Pomôžeme Vám usporiadať akciu o akej ste snívali. Zmysel pre detail, vynikajúca kuchyňa a profesionálny personál sa postará, aby Váš svadobný deň bol výnimočný.


Všeobecné svadobné podmienky hotela Vinnay***

Prenájom priestorov – reštaurácia alebo terasa
Pri počte osôb do 55 organizujeme svadbu v reštauračných priestoroch a cena prenájmu je 250€. Poplatok vo výške 1000€ je pri počte nad 55 osôb, no minimálne 70 osôb a svadobná hostina sa organizuje v spoločných priestoroch na terase a v reštaurácií. V cene prenájmu je zahrnutá parkovanie, energie, možnosť využitia techniky (dataprojektor), prenájom klimatizovanej miestnosti, prenájom vyhradenej miestnosti s chladničkou a obsluhujúci personál. Svadobná hostina je povolená do 4:00. Za každú ďalšiu začatú hodinu sa účtuje poplatok 100€.Konzumácia
Cena svadobného menu je od 23€/osoba a závisí predovšetkým od druhu vybraného jedla. Cena detských porcií je 70% z ceny riadnych porcií. Podmienkou zo strany hotela je nasledovné menu:
• prípitok pri privítaní novomanželov,
• prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo,
• minerálka, nealko mix, káva,
• švédske stoly v závislosti od počtu porcií a druhu jedla cca 10 – 15€.
Po splnení povinného odberu je hosťom povolené priniesť: vlastné alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, víno, koláčiky, slané pečivo, torty a zákusky, za ne hotel počas svadobnej hostiny ani po nej nezodpovedá. Za donášku vlastných alko a nealko nápojov Vám bude účtované tzv. korkovné, 2,50€/osoba (prenájom pohárov na vlastný alkohol, víno, straty, umývanie...). Nie je možné si doniesť vlastné pivo a vlastné jedlo.Výzdoba
Základná výzdoba zahŕňa povinné návleky na stoličky v cene 2,50€/ks. Výzdobu Vám zabezpečíme v spolupráci s aranžérkou (Kvety Šimonová alebo Javena), ktorá sa osobne dohodne s klientom na podmienkach. Cena svadobnej výzdoby je od 4,50€/osoba. V prípade svadobného obradu na móle je účtovaný naviac poplatok za výzdobu v sume 100€ + výzdoba. Hostia si pripravia zasadací poriadok, menovky a rozložia si ich sami.Tovar hostí
Hostia si svoj tovar na svadbu môžu priniesť už v piatok, deň pred svadbou, v čase od 16:00. Je potrebné ohlásiť sa na recepcii hotela. Tovar sa odkladá do chladničiek v priestoroch na to určených. Reštaurácia sa na svadbu chystá v sobotu od 10:00.

Vlastné ovocie Vám radi nadekorujeme na osobitný stôl za poplatok 40€. V inom prípade Vám pripravíme ovocie na misiach.
Zvyšné zákusky, alkohol a iné si hostia uložia hneď po skončení svadobnej hostiny do im vyhradených priestorov a odnášajú najneskôr na druhý deň (nedeľa) do 12:00.

Vlastné komodity nie je možné konzumovať v nasledujúci deň.Ubytovanie
Pre mladomanželov ponúkame izbu GRÁTIS. V prípade, ak organizujete svadobnú hostinu do 55 osôb (reštaurácia) je povinná rezervácia ubytovania minimálne 8 izieb (cca 560€). Pri počte nad 55 osôb (reštaurácia + terasa) je povinná rezervácia ubytovania minimálne 16 izieb (cca 1180€). Záloha za ubytovanie sa hradí v plnej výške do 7 dní od prijatia rezervácie, najneskôr 45 dní pred svadobnou hostinou. V prípade zrušenia rezervácie neskôr ako 45 dní pred dohodnutým termínom, je záloha nevratná.

V prípade neuhradenia zálohy za ubytovanie za hore uvedených podmienok si spoločnosť Vinnay s.r.o. vyhradzuje právo na zrušenie rezervovaných priestorov pre svadobnú hostinu a záloha nebude vrátená.Rezervácia a platobné podmienky
Po informovaní sa o svadbe sa príjme nezáväzná rezervácia, ktorú je potrebné potvrdiť do 7 dní od nahlásenia nezáväznej rezervácie, a to zálohou. Záloha na svadbu sa hradí vo výške 300€ v hotovosti a je v prípade zrušenia nevratná. Poplatok je odpočítaný od výsledného vyúčtovania. Zaplatením zálohy sa považuje rezervácia za záväznú.

Konkrétne menu je potrebné dohodnúť najneskôr 14 dní pred svadbou.

V prípade nižšieho počtu hostí ako 70, pri rezervácii v reštaurácii a terase, Vám bude doúčtovaná kalkulačná jednotka za každú chýbajúcu osobu.

Celková suma sa hradí najneskôr v pondelok po svadobnej hostine alebo na základe dohody, v hotovosti.Povedzte si aj vy áno v štýle Vinnay!