Oslavy a akcie v hoteli Vinnay***

Vážení hostia, Váš slávnostný deň je jedným z najdôležitejších dní Vášho života. Spomienky naň si uchováte po celý život. Pomôžeme Vám usporiadať oslavu podľa Vašich predstáv. Zmysel pre detail, vynikajúca kuchyňa a profesionálny personál sa postará, aby Váš slávnostný deň bol výnimočný.


Všeobecné podmienky hotela Vinnay*** pri organizovaní osláv a akcii.

Prenájom priestorov/korkovné – reštaurácia alebo salónik
Pri počte osôb do 50 organizujeme Vašu oslavu v reštauračných priestoroch a cena prenájmu/korkovného je 3€ na osobu no minimálne 40 €. Pri počte osôb do 20 sa akcia organizuje v salóniku a cena prenájmu je 3€/osoba no minimálne 30 €. Táto suma sa účtuje iba v prípade vlastných alkoholických a nealkoholických nápojov a dezertov. V cene prenájmu je zahrnutá parkovanie, energie, možnosť využitia techniky (dataprojektor) a prenájom klimatizovanej miestnosti. Akcia je povolená do 22:00 iba vo vyhradených priestoroch (salónik), alebo reštaurácia bez terasy. Za každú ďalšiu začatú hodinu sa účtuje poplatok 20€. Všetky podporné aktivity, napr. animátor, DJ, živá hudba a iné, musia byť nahlásené vopred.Konzumácia
Cena slávnostného menu je od 20€/osoba a závisí predovšetkým od druhu vybraného jedla. Cena detských porcií je 70% z ceny riadnych porcií.

Podmienkou zo strany hotela je nasledovné menu:
-prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedlo
-minerálka, nealko mix, káva
-švédske stoly v závislosti od počtu porcií a druhu jedla cca 10–15€/osoba

Po splnení povinného odberu je hosťom povolené priniesť: vlastné alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, víno, koláčiky, slané pečivo, torty a zákusky. Nie je možné si doniesť vlastné pivo a vlastné jedlo.Výzdoba 1€/osoba
Základná výzdoba zahŕňa živé kvety a slávnostné prestieranie alebo Vám výzdobu vieme zabezpečiť v spolupráci s aranžérkou, ktorá sa osobne dohodne s klientom na podmienkach.
Je nám potešením, že využijete priestory hotela Vinnay*** pre usporiadanie Vašej rodinnej udalosti.